| التطبيق | قاعات المؤتمرات، قاعات الاحتفالات، مراكز المعارض |
|---|---|
| عرض اللوحة | 600 - 1200 ملم |
| تمرير اختيار الباب | باب مفرد أو مزدوج |
| الميزة | خالية من المسار الأرضي |
| موقف سيارات | التراص على طرف واحد أو كلا الطرفين |
| الوزن | 28-38 |
|---|---|
| تصنيف الحرائق | فئة أ |
| السمة | صوتي |
| هيغث | 2000-6000 ملم |
| التطبيق | قاعات المؤتمرات، قاعات الاحتفالات، مراكز المعارض |
| هيغث | 2000-6000 ملم |
|---|---|
| تمرير اختيار الباب | باب مفرد أو مزدوج |
| اقصى ارتفاع | 15 م |
| عرض اللوحة | 600 - 1200 ملم |
| التطبيق | قاعات المؤتمرات، قاعات الاحتفالات، مراكز المعارض |
| تفاصيل التغليف | تصدير الكرتون |
|---|---|
| وقت التسليم | 7-15 يوما |
| شروط الدفع | T / T ، L / C ، D / A ، D / P ، ويسترن يونيون ، موني جرام |
| القدرة على العرض | 2000 متر مربع شهريا |
| مكان المنشأ | الصين |
| Feature | Acoustic |
|---|---|
| Surface | MDF |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
|---|---|
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Feature | Acoustic |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Fire Rating | Class A |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
|---|---|
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Surface | MDF |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Feature | Acoustic |
|---|---|
| Surface | MDF |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Fire Rating | Class A |
| Feature | Acoustic |
|---|---|
| Surface | MDF |
| Fire Rating | Class A |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Feature | Acoustic |
|---|---|
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |