| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
|---|---|
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Surface | MDF |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| السطح | MDF |
|---|---|
| إغلاق اللوحة الأخيرة | لوحة كم تلسكوبية |
| التطبيق | قاعات المؤتمرات، قاعات الاحتفالات، مراكز المعارض |
| باب داخل باب أم لا | قررها العميل |
| السمة | صوتي |
| Door within door or not | Decided By Customer |
|---|---|
| نظام المسار | مسار الألمنيوم مع الأسطوانة |
| Fire Rating | Class A |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| باب داخل باب أم لا | قررها العميل |
|---|---|
| سطح | MDF |
| تطبيق | قاعات المؤتمرات، قاعات الاحتفالات، مراكز المعارض |
| ميزة | صوتي |
| تصنيف النار | الفئة أ |
| Surface | MDF |
|---|---|
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Feature | Acoustic |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
|---|---|
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Surface | MDF |
| Feature | Acoustic |
|---|---|
| Surface | MDF |
| Fire Rating | Class A |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| السمة | صوتي |
|---|---|
| عازل للصوت | ما يصل إلى 43-50 ديسيبل |
| إغلاق اللوحة الأخيرة | لوحة كم تلسكوبية |
| تصنيف الحرائق | فئة أ |
| التطبيق | قاعات المؤتمرات، قاعات الاحتفالات، مراكز المعارض |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
|---|---|
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Feature | Acoustic |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Fire Rating | Class A |
| Material | Aluminum Frame And Soundproof Fabric Panel |
|---|---|
| Surface | MDF Board |
| Size | Customized Size |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers, Etc. |
| Sealing System | Magnetic Or Mechanical |