| Panel Surface | Melamine, Fabric, Leather, Or Wood Veneer |
|---|---|
| Operation | Manual |
| Surface | MDF Board |
| Fire Rating | Class A |
| Material | Aluminum Frame And Soundproof Fabric Panel |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
|---|---|
| Surface | MDF |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Feature | Acoustic |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Surface | MDF |
|---|---|
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Feature | Acoustic |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
|---|---|
| Surface | MDF |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
|---|---|
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Fire Rating | Class A |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| طلب | قاعات المؤتمرات، قاعات الاحتفالات، مراكز المعارض |
|---|---|
| إغلاق اللوحة الأخيرة | لوحة كم تلسكوبية |
| ميزة | صوتي |
| باب داخل باب أم لا | قررها العميل |
| نظام المسار | مسار الألمنيوم مع الأسطوانة |
| الختم العلوي والسفلي | المطاط ذو الختم المزدوج |
|---|---|
| تصنيف النار | الفئة أ |
| يكتب | المنقولة |
| طلب | قاعات المؤتمرات، قاعات الولائم، مراكز المعارض، الخ. |
| مادة الإطار | 6063-T6 سبيكة الألومنيوم |
| نظام الختم | مغناطيسية أو ميكانيكية |
|---|---|
| عملية | يدوي |
| طلب | قاعات المؤتمرات، قاعات الولائم، مراكز المعارض، الخ. |
| مادة | إطار من الألومنيوم ولوحة قماشية عازلة للصوت |
| سطح | مجلس يمول |
| عملية | يدوي |
|---|---|
| سطح | مجلس يمول |
| مادة | إطار من الألومنيوم ولوحة قماشية عازلة للصوت |
| طلب | قاعات المؤتمرات، قاعات الولائم، مراكز المعارض، الخ. |
| نظام الختم | مغناطيسية أو ميكانيكية |
| طلب | قاعات المؤتمرات، قاعات الولائم، مراكز المعارض، الخ. |
|---|---|
| مقاس | حجم مخصص |
| مادة | إطار من الألومنيوم ولوحة قماشية عازلة للصوت |
| تصنيف النار | الفئة أ |
| سطح | مجلس يمول |